Rabka-Zdrój
Serwis LIEBHERR

Mobilne naprawy dużego sprzętu AGD firmy LIEBHERR

Serwis LIEBHERR Rabka-Zdrój

Naprawa AGD Rabka-Zdrój LIEBHERR - ☎️ kontakt. Serwis pogwarancyjny LIEBHERR w Rabce-Zdroju. Mobilne usługi serwisowe dużego AGD firmy LIEBHERR na terenie Rabki-Zdroju i sąsiednich gmin z dojazdem do klientów. Zgłoś awarię LIEBHERR telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Rabce-Zdroju prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne firmy LIEBHERR! Zdiagnozowanie przyczyny awarii sprzętu LIEBHERR to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z rabczańskiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie sprzętu AGD LIEBHERR. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Rabka-Zdrój i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie domowe urządzenia AGD firmy LIEBHERR. Serwis AGD w Rabce-Zdroju nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do sprzętu LIEBHERR. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.