Rabka-Zdrój
Serwis piekarników

Mobilne naprawy piekarników

Serwis AGD Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój: naprawa piekarnika - telefon: 729919469. Serwis pogwarancyjny piekarników w Rabce-Zdroju. Mobilne usługi serwisowe dużego AGD na terenie Rabki-Zdroju i sąsiednich gmin z dojazdem do klientów. Zgłoś awarię piekarnika telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Rabce-Zdroju prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne piekarników! Zdiagnozowanie przyczyny awarii piekarnika to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z rabczańskiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie piekarników. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Rabka-Zdrój i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie piekarnika wszystkich popularnych i znanych na rynku producentów. Serwis AGD w Rabce-Zdroju nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do piekarników. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.