Pogwarancyjne
AGD Rabka-Zdrój

Tylko odpłatne naprawy sprzętu AGD!

Serwis AGD Rabka-Zdrój

AGD Rabka-Zdrój: pogwarancyjne naprawy AGD. Serwis tylko odpłatnych napraw AGD w Rabce-Zdroju. Pogwarancyjne usługi serwisowe dużego AGD na terenie Rabki-Zdroju i sąsiednich gmin. Serwis nie prowadzi napraw sprzętu na gwarancji - tylko odpłatne naprawy urządzeń AGD! Zgłoś awarię AGD telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Rabce-Zdroju prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne AGD! Zdiagnozowanie przyczyny awarii AGD to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z rabczańskiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie AGD. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Rabka-Zdrój i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie AGD wszystkich popularnych i znanych na rynku producentów. Serwis AGD w Rabce-Zdroju nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do AGD. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.