Rabka-Zdrój
Serwis płyt ceramicznych

Mobilne naprawy płyt ceramicznych

Serwis AGD Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój: naprawa płyty ceramicznej - telefon: 729919469. Serwis pogwarancyjny płyt ceramicznych w Rabce-Zdroju. Mobilne usługi serwisowe dużego AGD na terenie Rabki-Zdroju i sąsiednich gmin z dojazdem do klientów. Zgłoś awarię płyty ceramicznej telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Rabce-Zdroju prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne płyt ceramicznych! Zdiagnozowanie przyczyny awarii płyty ceramicznej to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z rabczańskiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie płyt ceramicznych. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Rabka-Zdrój i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie płyty ceramicznej wszystkich popularnych i znanych na rynku producentów. Serwis AGD w Rabce-Zdroju nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do płyt ceramicznych. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.