Rabka-Zdrój
Serwis zamrażarek

Mobilne naprawy zamrażarek

Serwis AGD Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój: naprawa zamrażarki - telefon: 729919469. Serwis pogwarancyjny zamrażarek w Rabce-Zdroju. Mobilne usługi serwisowe dużego AGD na terenie Rabki-Zdroju i sąsiednich gmin z dojazdem do klientów. Zgłoś awarię zamrażarki telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Rabce-Zdroju prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne zamrażarek! Zdiagnozowanie przyczyny awarii zamrażarki to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z rabczańskiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie zamrażarek. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Rabka-Zdrój i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie zamrażarki wszystkich popularnych i znanych na rynku producentów. Serwis AGD w Rabce-Zdroju nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do zamrażarek. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.